چاپ سولیت چیست

چاپ سولیت یکی از انواع چاپ های فضای خارجی محسوب میشود که کیفیتی مناسب داشته و با چاپ سولیت مناسب کیفیتی در حد عکس بدست می آید. جنس این متریال پی وی سی بوده که باعث زیبایی اثر چاپی بهمراه مقاومت در مقابل شرایط محیطی شده است.

برخی چاپ سولیت و استیکر را یکسان فرض کرده و در تشخیص این دو دچار مشکل هستند ، این در حالیست که چاپ سولیت بمراتب کیفیتی بالاتر دارد. سولیت در زیباسازی اماکن مختلف کاربرد فراوان دارد ، حتی پوستر را نیز میتوان روی این متریال درج نمود.

جنس متریال باعث شده ، سولیت قابلیت شست و شو داشته باشد. حتی تصویر چاپی را میتوان پشت و رو متریال چاپ نمود. ثبات رنگ تصویری نیز مزیت متریال محسوب میشود ، بطوریکه پایداری رنگ بر نور آفتاب خصوصیت منحصر به فرد چاپ سولیت محسوب میشود. چاپ سولیت برای پرده تصویری نیز استفاده میشود. اگر بخواهیم سولیت با بنر مقایسه کنیم باید بگوییم سولیت کیفیتی بالاتر نسبت به بنر دارد.

کاربرد چاپ سولیت

کاربرد این متریال بالا بوده و نقش فراوانی در تبلیغات محیطی را چاپ سولیت بازی مینماید. تنوع رنگی و انواع فرمت چاپ سولیت بهمراه براقیت و ماندگاری اثر چاپی همه باعث برتری این متریال در تبلیغات محیطی شده است. مزیت اصلی چاپ سولیت را میتوان پایداری رنگی متریال نام برد ، این در حالیست که به عنوان مثال بنر این ویژگی را ندارد و بمرور زمان دچار رنگ پریدگی میشود.


ویژگی محصول :

مخصوص رول آپ و استند

کیفیت چاپ فوق العاده

قابلیت چاپ با دستگاه های INDOOR و OUTDOOR

بسته بندی شده در هارد تویوپ

مشخصات فنی :

وزن 440 گرم در هر متر مربع

پشت طوسی

عرض 90 سانتی متر

  • اشتراک
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.
ارسال نظر