فلکس پارچه PVC تنیده شده با الیاف است که قابلیت عبور نور دارد، بنابراین کاربرد آن در تابلوهایی است که نور از پشت به آنهاتابانیده میشود.

مانند تابلو سردر فروشگاه، بک لیت، لایت باکس و ....
“فلکس” ، “فلکسی” یا به عبارت صحیح تر “فلکسی فیس” متریالی است که نور را از پشت به آن تابیده می شود و نور را از خود عبور می دهد در حالی که بنر این قابلیت را ندارد و معمولا نور از جلو به آن تابانده می شود . متریال فلکسی برای تابلوهای سردر مغازه ها ، فروشگاهها ، تابلوهای عابر پیاده ، برخی از بیلبوردها و به طور خلاصه برای تابلوهایی که نور از پشت به آن تابانده می شوند ، استفاده می شود .
همانطور که قبلا بیان شد ، منظور از تراکم به تعداد تار و پود ها (بافت) که در یک متر می باشد ، گفته می شود که تراکم بالاتر سبب استحکام بیشتر می گردد . اونس نیز یک واحد وزنی است که برای محصولات چاپ فضای باز بکار برده می شود و منظور از آن مقدار وزنی است که یک متر مربع دارا می باشد . هر اونس تقریبا برابر 34 گرم است . البته مقدار اونس در کیفیت چاپ بی تاثیر است .
فلکس AMD ، دارای وزنی برابر با 610 گرم معادل 18 اونس و بافت 500 در 1000 می باشد که از مستحکم ترین بافت های بازار را برای مشتریان عرضه می دارد . فلکس AMD با استفاده از تکنولوژی کره در کشور چین تولید می شود .
این فلکس با لایه محافظ خود در برابر اشعه UV خورشید از زرد شدن رنگها جلوگیری می کند .
ویژگی محصول :
اولین فلکس دارای پشت متراژ در ایران
دارای لایه محافظ در برابر اشعه UV نور خورشید
تنها فلکس 3 سال ماندگاری در ایران
تکنولوژی کره تولید چین
  • اشتراک
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.
ارسال نظر