بازاریابی تلفنی در آمل و سراسر کشور

بازاریابی تلفنی از مرسوم ترین روشهای معرفی هدفمند محصولات است.                       تلفن مدیریت   09116627175  عباس  مجرد 

بازارهدف با هزینه های پایین این کار را برای شما در سراسر ایران اجرا می نماید

معرفی کالا و خدمات در سراسر ایران کاری دشوار می باشد.
موثر ترین روش بازاریابی شناسایی بازار هدف محصولات و خدمات و ارسال تبلیغ برای آنهاست.

بازاریابی تلفنی یکی از کارآمدترین روشهای بازاریابی و معرفی کالا و خدمات شما میباشد ولی اجرای آن توسط کسب و کارهای به صورت مستقیم در سراسر ایران کاری هزینه بر و بسیار دشوار می باشد.

بازار هدف به سادگی این امکان را در اختیار شما قرار داده است و می توانید در چند دقیقه سفارش داده و ظرف 48 ساعت هماهنگی های لازم برای اجرای تبلیغ در شهرهای مدنظر شما و تعداد اجرای آن آغاز می گردد.


نرخ نامه بازاریابی حضوری :
با افزایش تعداد  درخواست، مبلغ کاهش می یابد که جدول تخفیف به شرح زیر است:
✳️
 کمتر از 1000عدد :               2000 تومان
✳️ بین1001تا 5000:                 1500 تومان
✳️ بیشترین  5001:                  1000 تومان

مدت زمان استاندارد هر بازاریابی تلفنی 5 دقیقه می باشد و در صورتیکه مدت زمان بیشتری مورد نیاز باشد به ازای هر 5 دقیقه بیشتر 20 درصد افزایش نرخ خواهد داشت.
پیش فرض سبد خرید 1 عدد سفارش است که بالاترین نرخ را دارد و با افزایش تعداد تخفیف شامل آن می شد


شهرهایی که می توانید سفارش بازاریابی حضوری دهید به شرح زیر است:
تهران، تبریز،مشهد، اصفهان، ارومیه، اهواز، رشت، همدان، گرگان، بابل، ساری، بوشهر، آمل، انزلی، مسجدسلیمان، نجف آباد، یزدانشهر، تیران، کرون، لاهیجان، نوشهر، تاکستان، محمود آباد، نور، الوند، محمودیه، گنبد، قائم شهر

نحوه ی انجام تبلیغ:
برای سفارش بازاریابی حضوری لطفا ابتدا نام شهر انجام بازاریابی و تعداد بازاریابی در آنرا در کادر زیر تعیین و دکمه ثبت سفارش را کلیک نمایید و در کادر تعداد، مجموع بازاریابی را وارد و مشخصات را تکمیل نمایید، در این مرحله نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد و با شما هماهنگی لازم انجام و لینک پرداخت برای شما ارسال می گردد و پس از تسویه تبلیغ اجرا می گردد.

 
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.
ارسال نظر