بازاریابی حضوری آمل و در سراسر ایران

موثر ترین روش بازاریابی، بازاریاب هدفمند است که کالا و خدمات را مستقیما به بازاریاب هدف که مشتریان بلقوه شما هستند معرفی کنید.
معرفی  کالا و خدمات در سراسر ایران به صورت هدفمند کاری دشوار می باشد.  

 تلفن مدیریت  : 09116627175  عباس  مجرد 

بازاریابی حضوری یکی از کارآمدترین روشهای بازاریابی و معرفی کالا و خدمات است ولی اجرای آن توسط کسب و کارهای به صورت مستقیم در سراسر ایران کاری هزینه بر و بسیار دشوار می باشد.

بازار هدف به سادگی با سازماندهی تیمهای خبره در سراسر ایران  این امکان را در اختیار شما قرار داده است و می توانید در چند دقیقه سفارش داده و ظرف 48 ساعت هماهنگی های لازم برای اجرای تبلیغ در شهرهای مدنظر شما انجام شود.

نرخ نامه بازاریابی حضوری :
با افزایش تعداد  درخواست، مبلغ کاهش می یابد که جدول تخفیف به شرح زیر است:
✳️ کمتر از 1000عدد :               5000 تومان
✳️ بین1001تا 5000:                4000 تومان
✳️ بیشترین 5001:                  3000 تومان
مدت زمان استاندارد هر بازاریابی حضوری 15 دقیقه می باشد و در صورتیکه مدت زمان بیشتری مورد نیاز باشد به ازای هر 15 دقیقه بیشتر 20 درصد افزایش نرخ خواهد داشت.

پیش فرض سبد خرید 1 عدد سفارش است که بالاترین نرخ را دارد و با افزایش تعداد تخفیف شامل آن می شد


شهرهایی که می توانید سفارش بازاریابی حضوری دهید به شرح زیر است:
تهران، تبریز،مشهد، اصفهان، ارومیه، اهواز، رشت، همدان، گرگان، بابل، ساری، بوشهر، آمل، انزلی، مسجدسلیمان، نجف آباد، یزدانشهر، تیران، کرون، لاهیجان، نوشهر، تاکستان، محمود آباد، نور، الوند، محمودیه، گنبد، قائم شهر

نحوه ی انجام تبلیغ:
برای سفارش بازاریابی حضوری لطفا ابتدا نام شهر انجام بازاریابی و تعداد بازاریابی در آنرا در کادر زیر تعیین و دکمه ثبت سفارش را کلیک نمایید و در کادر تعداد، مجموع بازاریابی را وارد و مشخصات را تکمیل نمایید، در این مرحله نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد و با شما هماهنگی لازم انجام و لینک پرداخت برای شما ارسال می گردد و پس از تسویه تبلیغ اجرا می گردد.
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.
ارسال نظر